Péče o pleť

Více čtěte zde.

Přidat stránku k oblíbeným odkazůmVytisknout tuto stránkuNapsat mail

Nabídka práce

Možnost spolupráce s námi

Zalíbil se náš program a způsob práce?
Chybí v životě perspektiva?
Uvítali byste možnost atraktivního přivýdělku?
Chcete změnit kariéru?
Přivítali byste časovou svobodu?

Nabízíme:

Požadujeme:

Náplň práce:

Práce v našem studiu je vhodná pro studenty od l8 let, pro ženy a muže bez rozdílu věku se zájmem o zdravý životní styl. Máte možnost výběru vykonávat práci na hlavní nebo vedlejší pracovní činnost.
V případě zájmu se přihlaste na výběrový pohovor.

Přivýdělek:

Vzhledem k časové flexibilitě je tato práce vhodná také pro studenty VŠ nebo jako přivýdělek pro maminky na mateřské dovolené nebo muže a ženy v důchodu.

Časové rozpětí: Jakákoliv denní doba. Postačí dvě až pět hodin týdně.

Hlavní činnost:

Zde vyžadujeme zdravé pracovní nasazení, příjemnou komunikaci s klienty a ochotu se učit novým věcem. Práce je vhodná pro lidi se zájmem o zdravý životní styl, sportovní výživu, fitness,  kosmetiku nebo módu.
Výhodou této práce je brzká finanční nezávislost a časová flexibilita.

Časové rozpětí: Pracovní dobu si volíte vy sami, také záleží pouze na Vás v jakou denní dobu se rozhodnete pracovat. Doporučujeme se práci věnovat 15 hodin týdně.

nebo vyplňte údaje níže a my budeme kontaktovat Vás!

  Vaše jméno
  Váš e-mail
  Váš telefon
  Nejvhodnější doba volání