Péče o pleť

Více čtěte zde.
Přidat stránku k oblíbeným odkazůmVytisknout tuto stránkuNapsat mail    

Péče o pleť

Máme mnohaletou zkušenost s poradenstvím v péči o pleť a to nám dává jistotu, že jsme schopni vás dovést ke krásné a zdravé pleti.
Součástí našich služeb pro klienty je: Péče o pleť  

1. Individuální minikurz péče o pleť

Krok po kroku učíme velmi příjemnou formou, jak o sebe pečovat, aby vzhled pleti byl krásnější a kvalita o mnoho lepší. Už při prvním ošetření speciální detoxikační maskou, která čistí hloubkově dermisové vrstvy pokožky, zaznamenáte viditelnou změnu a zlepšení stavu pleti.
Dozvíte se také, jak pleť dostatečně vyživovat, chránit a hydratovat. Poradíme s pitným režimem, výběrem vhodného krému a dalších kosmetických přípravků. Zodpovíme všechny vaše dotazy!

2. Program: Dejte tělu nový tvar

Poradíme a doporučíme speciální přípravky, které se koncentrují na tukové polštářky a toxiny. Zároveň zmenšují a vyhlazují viditelnost celulitidy za účelem dosažení pevnější a tonizovanější pokožky.

3. Beauty párty

Příjemné skupinové ošetření pleti s občerstvením a odborným vedením našich proškolených poradců.
Jedná se o vysoce účinnou bio-kosmetiku s instruktáží (kosmetické hloubkové ošetření pleti až do třetí dermavrstvy, detoxikace odumřelých buněk, tonizace, sjednocení barevnosti pleti, hydratace a použití séra, který aktivuje tvorbu kolagenu na vyhlazení vrásek a vypnutí pleti + závěrečné vyživení) + blahodárné pití + zdravá večeře.
AKCE: Pokud si přivedete kamarádku či rodinného člena, ošetření pro všechny za zvýhodněnou cenu!

Všechny tři procedury provádíme pouze na objednání!


nebo vyplňte údaje níže a my budeme kontaktovat Vás!

     
  Vaše jméno
  Váš e-mail
  Váš telefon
  Věk
  Město
  Nejvhodnější doba volání