Péče o pleť

Více čtěte zde.
Přidat stránku k oblíbeným odkazůmVytisknout tuto stránkuNapsat mail    

O nás

V našem studiu poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby na profesionální úrovni, a proto klademe důraz na odbornost našich zaměstnanců. Ti mají k dispozici tuzemská, ale i mezinárodní školení, která vedou přední odborníci v oboru lékařství, výživy a vizážistiky. Díky tomu si mohou být naši klienti jisti, že jsou v těch nejpovolanějších rukou a že služby, které od nás dostanou jsou nejen efektivní, ale také poskytované s nejvyšší možnou profesionalitou. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s ohledem na to, že pro každého jednotlivce je dobré něco trochu jiného. Proto vytvoříme váš osobní program, dělaný přímo na míru! Právě touto péčí o klientelu jsme se stali vyhledáváným poradenským týmem v oboru wellnes a aktivního životního stylu.

Specializujeme se zejména na výživu a detoxikaci lidského organismu, redukci váhy, pohybové aktivity, jógu, fit club, péči o pleť a v neposlední řadě proměnu „image“, čili vizážistiku, kterou poskytujeme jak skupinově, tak také pro jednotlivce. Všechny tyto úkony provádíme v našem vlastním a útulném studiu v centru Prahy s bohatým vybavením a maximálním pohodlím. Zde také probíhají všechny konzultace o vývoji vašeho stavu k lepšímu, kontroly či měření BMI, vnitřních tuků, apod..

Náš tým má své vedení, které zosobňuje paní Ilona Šimková věnující se problematice zdraví, krásy, zdravého životního stylu, ale i módy od svých dvaceti let. V tomto věku byly nároky na její váhu a péči zevnějšek extrémně vysoké, protože dělala modelku. Prošla si mnohými neefektivními dietami i zaručenými způsoby hubnutí, které samozřejmě nefungovaly a dodnes nefungují. Postupem času vystřídala další profese, ale vždy se spojitostí na výživu, krásu a životní styl. V roce 2007 se poprvé setkala s firmou mezinárodního charakteru a s nálepkou největší společnosti na světě v oboru životního stylu a péči o své zdraví. U této mezinárodní firmy ji můžete najít i nyní, avšak ne již jako řadového zaměstnance, ale na jedné z prestižních pozic ve firemní hierarchii. Stala se tak významnou součástí mezinárodního koncernu a od roku 2007 obdržela řadu firemních ocenění a uznání.

Těšíme se na naší budoucí spolupráci.

Team Ilony Šimkové & look-studio.cz